Stylowy okap w zielonym wydaniu!

0

Każdy miłośnik domowych trendów wie, że w tym roku bezapelacyjnie rządzi zieleń! Greenery – czyli soczysty, jabłkowy kolor skradł serca Instytutu Pantone! Dlatego też kolor ten rządzi w domu, modzie i praktycznie wszędzie. Oprócz typowego soczystego odcieniu zieleni, trend obowiązuje także na kolor szmaragdowy oraz wszelkie pastele. Poznaj więc piękny, pastelowy Okap FABER THALIA 60 Zielony!

Okap w stylu glamour

Okap FABER THALIA 60 Zielony o niezwykle ciekawy, elegancki model o bardzo minimalistycznym stylu. Został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych i designerskich kuchniach, gdzie pięknie będzie się prezentować. Doskonale łączy się ze złotymi czy marmurowymi akcentami, będącymi hitem 2017 roku!

Okapy Okap przyścienny FABER THALIA 60 Zielony - Niski koszt dostawy! Pomoc specjalisty: 661 117 112

Przede wszystkim model ten dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, jednak nasz szczególnie urzeka przepiękna zieleń. Znakomicie komponować się będzie z otwarta przestrzenią kuchnio-salonu, ale także i w każdej kuchni. To dynamiczny i bardzo lekki kompakt, który jest łatwy w instalacji.

Kształt + kolor!

Kremowy okap kuchenny przyścienny Thalia CREAM 60 FABER
Źródło: http://www.superinterior.pl/

Posiada ciekawy, geometryczny kształt, który znakomicie wpisuje się w obowiązujące trendy. Sześcian ma zaokrąglone krawędzie oraz szerokość 60 cm, dzięki czemu jest idealny także do bardzo małych kuchni! Ponadto Okap FABER THALIA 60 Zielony ma unikalną konstrukcję pierścienia. Dodatkowo model ten charakteryzuje również dotykowe sterowanie oraz niskie zużycie energii. Okap pracuje bardzo cicho, dzięki czemu można go stosować o każdej porze dnia i nocy. Ponadto specjalny program 24 h pozwala na ciągłą i cichutką wymianę powietrza.