Stylowe latte w odpowiedniej filiżance!

0

Masz chęć na dobrą, mocną kawę, która zaspokoi Twoje zmysły? Wszystko zależy od dobrego ekspresu do kawy, ale także i odpowiedniego podania, czyli filiżanki, z której aż będzie chciało się pić! Postaw na odpowiednie produkty, a jednocześnie ciesz się smaczną, piękną i idealną kawą jak cappuccino czy latte.

Szklanka z grubym dnem

Judge THERMO JDG35

Judge THERMO JDG35 to zestaw dwóch szklanek o podwójnych ściankach. Znakomicie nadają się do kaw efektownie wyglądających, jak trójwarstwowa latte czy kremowe cappuccino z mleczną, pianką. To naczynie absolutnie idealne do kawy. Wykonane jest ze szkła borosilikonowego, które świetnie wygląda, ale także i pozwala na długo utrzymać temperaturę napoju. Pojemność jednej szklanki to 330 ml.

Idealne do mocnego espresso!

Judge Filiżanki JDG25

Spodobała Ci się propozycja szklanek do latte i cappuccino, ale wolisz pić mocne espresso? Nic straconego, bo alternatywą dla ciebie są Judge Filiżanki JDG25! To model będący mniejszym bratem szklanek do latte! Wykonane jest z identycznego szkła, który zapewnia perfekcyjne trzymanie ciepła. To produkt idealny dla miłośników gorącego espresso!

Postaw na trzymanie ciepła

Filiżanki i spodki Vialli Design Amo 901638720276

Idealna zarówno do kawy, jak i herbaty, taka właśnie jest Vialli Design Amo – czyli funkcjonalna i przede wszystkim termiczna szklanka. Wykonana jest w całości z najwyższej jakości dmuchanego ręcznie szkła. Posiada podwójne ścianki, które znakomicie utrzymują temperaturę, a także pozwalają na długo cieszyć się smakiem. Dodatkowo mają ergonomiczny kształt, który zapobiega wyślizgnięciu się z dłoni. Produkt nadaje się do napojów każdego rodzaju.