Stylowe i czerwone ekspresy do kawy!

0

Kawa – napój, który znakomicie nadaje się do picia każdego poranka, który skutecznie stawia nas na nogi, sprawiając, że dzień staje się piękniejszy. Są miłośnicy kawy świeżo mielonej, rozpuszczalnej czy palonej na różne sposoby. Jednak wszystko rozchodzi się o ekspres do kawy – odpowiednio dobrany i stylowy będzie znakomitym dopełnieniem każdej kuchni. Jaki wybrać? Przede wszystkim modny, czerwony!

Ekspres BOSCH Tassimo Suny TAS

Pierwszą propozycją jest Ekspres BOSCH Tassimo Suny TAS. To ciekawy ekspres, który pozwoli Ci zaoszczędzić czas podczas przygotowywania kawy. Posiada specjalny system Smart Start, który powala skrócić czas parzenia kawy. Kawę przygotowuje się za pomocą specjalnej kapsułki, w której umieszczone są wszystkie Twoje ulubione napoje. Dzięki temu ekspresowi możesz przygotować: espresso, latte, czekoladę, ale także herbatę czy cappuccino – to wszystko w oparciu o produkty znanych markę, jak Jacobs, Twinings, Carte Noire czy Milka.

Oprócz tego model posiada 5 wskaźników LED, które pozwalają nam uzyskać informacje o aktualnym trybie urządzenia, np. standby, trybie automatycznym, manualnym czy o konieczności dolewania wody. Model można w pełni regulować dopierając chociażby moc kawy. Ponadto system posiada innowacyjny T-disc, który pozwala spieniać mleko, przygotowując tym samym idealną mleczną piankę.

Ekspres ELECTROLUX EEA255

Postaw na model ciśnieniowy, czyli Ekspres ELECTROLUX EEA255 – czerwony ekspres do kawy o mocy 1250 W oraz ciśnieniu 15 bar. Dzięki temu kawa zawsze będzie doskonale smakować i będzie pełna aromatu. Oprócz tego ekspres posiada bardzo modny, czerwony kolor. Posiada także podgrzewanie thermo-block, zbiornik na wodę o pojemności 1,5 litra, funkcję gorącej wody oraz pary, a także wyjmowaną tackę ociekową.

Ekspresy do kawy Electrolux EEA255

Sprawdź także ranking ekspresów do kawy, który dostępny jest na Okazje.info i porównaj ceny tych produktów!