Misie lubią miodek!

0

Lubisz miód, ale nie chcesz przechowywać go w takich warunkach jak zwykły słoik? Korzystasz z niego dość często i wolałbyś, żeby był w ładniejszym opakowaniu? Postaw na pojemniki kuchenne przeznaczone specjalnie na miód! Wybierz spośród kilku dostępnych modeli i znajdź produkt idealny dla Ciebie!

Crystal Julia MIODOWNICA

Crystal Julia MIODOWNICA 2431

Beczułka Crystal Julia MIODOWNICA to pojemnik na miód z motywem uroczego misia. Wykonana została z materiału typu Crystalite i posiada kształt ulu. W komplecie znajduje się przykrycie oraz drewniana szpatułka do nabierania miodu. Całość ma pojemność 350 ml oraz wysokość 16 cm. Za tą uroczą miodownicę zapłacisz 142,24 zł i znajdziesz ją pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogrod/crystal-julia-miodownica-2431.html.

Klasyka

THK Pojemnik na miód z łyżeczką THK-060434

Druga propozycja jest zdecydowanie bardziej klasyczna – to stylowy pojemnik na miód w komplecie ze szklaną łyżeczką. THK Pojemnik na miód z łyżeczką, bo o nim mowa to pojemnik, który wykonany został z akrylu. Posiada konstrukcję, która zapobiega wylewaniu się miodu, co pozwala nie brudzić rąk. Oprócz tego ma w komplecie łyżeczkę, która zdecydowanie ułatwia nakładanie miodu. Pojemnik zawiera także pokrywkę.

Judge TABLE

Pojemniki kuchenne Judge TABLE JFY005

Judge TABLE to stylowy, brytyjski miodownik, który sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Wykonany został z białej porcelany, a to co go charakteryzuje to także dobra jakość i oszczędna cena. Pojemnik posiada kształt ulu i zawiera czerpak. Jego pojemność wynosi 200 ml. Całość bez przeszkód można myć w zmywarce! Cena tego produktu wynosi 39,00 zł.