Kuchenne podstawki – wybierz stojak na łyżkę!

0

Stylowe podstawki pod łyżkę? Tak, to możliwe – postaw na nie podczas gotowania, aby zawsze pod ręką mieć coś do zamieszania… w garnku oczywiście. Dzięki podstawce zachowasz czysty blat, a dodatkowo będziesz wiedzieć, gdzie w danym momencie znajduje się łyżka. Sprawdź stylowe modele stojaków i wybierz coś idealnego dla siebie.

Chodź łyżko – utulę Cię!

Stojak na łyżkę LUIGI, podstawka - kolor czarny, KOZIOL

Koziol Luigi 3017526 to produkt niemieckiej marki, która znana jest już praktycznie w całej Europie. Model ten to uroczy ludzik stojący na łódce, stylizowanej na gondolę. Wygląda bardzo nowocześnie, a jednocześnie jest niezwykle funkcjonalnym kuchennym gadżetem. Z pewnością szybko stanie się ulubionym miejscem do odkładania łyżki przez wszystkich gotujących mieszkańców. Zapewnia czystość oraz higienę, a oprócz tego wygląda naprawdę ciekawie. Podstawka została wykonana z tworzywa sztucznego, a jej wymiary to 14 cm x 14,5 cm x 8 cm.

Stojak na łyżkę w wydaniu tradycyjnym

stojak-na-lyzke-kela-cuchara-bialy,bcgddch,gaa,gaa
Źródło: Superwnetrze.pl

Zdarzyło Wam się kosztować danie podczas gotowania? Łyżka do środka i gotowe? Ale, co potem z nią zrobić? Odłożyć na blat i sprzątać? Nie! Postaw na stojak na łyżkę Kela Cuchara biały – czyli ciekawy, jasny model, który będzie pomocnikiem każdego gotowania. Wykonany jest z wysokiej jakości porcelany, co sprawia, że prezentuje się naprawdę stylowo. Dzięki temu stanie się niezastąpionym akcesorium w praktycznie każdej kuchni, także Twojej!