Idealne na wakacje – wybierz termosy i bidony

0

Wybierając się na wycieczkę – czy to pieszą czy rowerową, dobrze jest zaopatrzyć się w jedzenie lub napoje. Wiadomo, że latem czas szybciej płynie, a ruszając się jesteśmy bardziej głodni. Dlatego też zainwestuj w odpowiedni termos – zarówno nadający się do napojów, jak i ciepłych posiłków. Dzięki temu, gdziekolwiek nie jesteś – postaw na smaczne i pyszne jedzenie!

Różowy i uroczy

SMILE Termos STT-3

Szukasz uroczego, a zarazem funkcjonalnego termosu? SMILE Termos STT-3 będzie rozwiązaniem idealnym. Przede wszystkim posiada pojemność 350 ml. Idealnie sprawdzi się podczas wycieczek, podróży długich i krótkich oraz wycieczek. Mają nienagrzewającą się obudowę, która wykonana jest ze stali nierdzewnej. Dzięki temu izolacja jest pełna, albowiem wykorzystano tutaj próżnię pomiędzy ściankami. Dodatkowo warto wiedzieć, że model ten utrzymuje temperaturę gorących napojów nawet do 8 godzin oraz do 12 godzin w przypadku zimnych. Ma także bardzo praktyczny kubeczek do nalewania napojów. Świetnie sprawdzi się w przypadku dorosłych i dzieci.

Cudowny termos na jedzenie

FORGET ME NOT? to obłędna kolekcja artykułów szkolnych, zainspirowana konkretnymi potrzebami dzieci. FORGET ME NOT? jest kolorowa, pomysłowa, bezpieczna, praktyczna i ponad wszystko wspiera indywidualizm małego właściciela. Ciepła zupa, makaron z sosem, kasza z warzywami, sałatka owocowa ? to pyszne, pożywne i pełne witamin posiłki, które dziecko chętnie spałaszuje w porze obiadowej. Termos Obiadowy SKIP HOP to idealne rozwiązanie dla dzieci, które często przebywają poza domem i zamiast kanapki, lubią zjeść ?coś konkretnego?. Termos SKIP HOP wykonany jest ze stali nierdzewnej i utrzymuje temperaturę jedzenia przez kilka godzin. Ma idealną pojemność na posiłek dla dziecka (325ml) i można w nim transportować zarówno ciepłe jak i chłodne dania. Termos wyposażony jest w uniwersalny uchwyt na turystyczne sztućce, a w komplecie znajduje się wygodny i praktyczny łyżko-widelczyk. Termos (wraz z bidonem) mieści się w SKIP HOP?owej lunch?ówce FORGET ME NOT?, tworząc wesoły i wygodny w transporcie komplet. Opis szczegółowy: To termos obiadowy utrzymujący temperaturę jedzenia przez kilka godzin Posiada szeroki wlew, dzięki któremu łatwo jest napełnić pojemnik, a później dokładnie umyć Wyposażony jest w uniwersalny uchwyt na turystyczne sztućce i praktyczny łyżko-widelczyk Odpowiednio wyprofilowana pokrywka jest dodatkowo zabezpieczona silikonową uszczelką, zapewniającą hermetyczność i szczelność termosu Mieści się w termoizolowanej lunch?ówce SKIP HOP FORGET ME NOT? Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej i tworzywa które nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PCV Łatwo go utrzymać w czystości myjąc tradycyjnie w ciepłej wodzie z płynem Mierzy: 9,4 x 8,75 x 12 cm; ma idealną pojemność na posiłek dla dziecka ? 325 ml Termos można więc skompletować z plecakiem, śniadaniówką, bidonem FORGET ME NOT? Produkt rekomendowany jest dla dzieci w wieku + 12 miesięcy Gwarancja 12 miesięcy.

Drugą propozycją jest przepiękny Skip Hop Termos okulary Forget Me Not 2137. To przyciągający uwagę termos dla dzieci… ale spokojnie – jak będą z niego korzystać także dorośli to nikt się nie dowie! W końcu jest taki uroczy 🙂 Przede wszystkim jest on bardzo praktyczny – ma szeroki wlew, co ułatwia jedzenie oraz napełnianie termosiku. Posiada również uniwersalny uchwyt na sztućce turystyczne oraz widelco-łyżeczkę. Posiada także zabezpieczenie w formie silikonowej uszczelki, co gwarantuje hermetyczne zamknięcie. Jest znakomicie wyprofilowany i wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. To po prostu prawdziwe must have!