Gotowanie na wysokim poziomie – wybierz kuchnię gazową!

0

Kto nie kocha gotować? Pichcenie świetnie relaksuje, jednocześnie łączy ludzi i sprawia, że od razu robi się jakoś tak lżej na duszy. Dlatego też warto zainwestować w odpowiednie sprzęty AGD, jak chociażby kuchenki gazowe, które ułatwią nam przygotowywanie posiłków. Sprawdź propozycje i wybierz model idealny dla siebie!

Postaw na markę Amica!

Kuchnia Amica 57GGH4.23ZPFXx to stylowa kuchenka gazowa, która sprawi, że będziesz czuć się jak najbardziej swobodnie w swojej własnej kuchni. Przede wszystkim pozwoli ona na przygotowanie praktycznie wszystkich potraw, nada im szlifu. Model ten posiada płytę oraz piekarnik gazowy. Pojemność samego pojemnika jest niezwykle duża, pozwala na wydajne wykorzystanie przestrzeni. Można jednocześnie przygotować kilka potraw! Oprócz tego model posiada ekologiczne rozwiązania, które zapewniają mniejszy pobór energii, a także zapewniają dbałość o środowisko naturalne.

Opis marketingowy:Zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz ułatwia przygotowanie dużych potraw. Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczenie piekarnika. Piekarnik gazowy to prosty sposób na uzyskanie wysokiej temperatury, jest idealny do przygotowania potraw z dobrze wypieczoną, przyrumienioną powierzchnią np. pasztetów. Schowek pozwala przechowywać bezpiecznie przybory kuchenne. Amica dba o środowisko naturalne wprowadzając obok najnowszych technologii rozwiązania proekologiczne. Dlatego wszystkie kuchnie, piekarniki i płyty posiadają klasę energetyczną A. Najwyższa klasa energetyczna A gwarantuje najniższe rachunki za energię elektryczną.Gdy płomień zgaśnie wskutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób wyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo jego ulatniania się.Praktyczny poradnik dostępny w zasięgu ręki - zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.Ruszty na płycie z palnikami gazowymi posiadają bardzo dużą i stabilną płaszczyznę roboczą. Dzięki temu pozwalają na komfortowe gotowanie nawet w kilku dużych garnkach jednocześnie. Teraz ugotujesz szybciej i więcej.,Instalacja:Wolnostojąca,Wyświetlacz:Nie,Sterowanie:Mechaniczne,Zabezpieczenia:zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu,Funkcje użytkowe:pojemność XXL,Typ piekarnika:Gazowy,Pojemność:58 l,Grill:Nie,Rożen:Nie,Wnętrze:Emalia łatwoczyszcząca,Rodzaj czyszczenia:ręczne,Ilość trybów grzania:1,Typ:Gazowa,Ruszt:Tak,Ilość rusztów:2 szt.,Zapalarka do gazu:Tak,Ilość modułów grzewczych:4 szt.,Moduły grzewcze wymiary:1x40; 2x65; 1x90 mm,Szerokość:500 mm,Wysokość:850 mm,Głębokość:600 mm,Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):530x980x680 mm,Waga urządzenia:35 kg,Waga z opakowaniem:39 kg,Klasa energetyczna:A,Moc przyłączeniowa:2000 W,Napięcie zasilania:230, b/d V,Kolor frontu:Inox,Wyposażenie:przepisy na drzwiachschowek na akcesoria kuchenne,Strona www produktu:

Dodatkowo wnętrze kuchenki Amica 57GGH4.23ZPFXx zostąło pokryte specjalną emalią, która jest łatwoczyszcząca. Oznacza to, że żaden tłuszcz czy brud nie przywiera do ścianek piekarnika, co wpływa na to, że niezwykle łatwo jest wyczyścić jego powierzchnię. Jakby zalet tego modelu było mało – posiada on również zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Dzięki temu, jeśli płomień zgaśnie – gaz jest od razu odcianny. Na drzwiczkach piekarnika znajduje się praktyczny poradnik, który zawiera informacje o tym, jak długo i w jakiej temperaturze przygotowywać niektóre potrawy. Sprawdź także inne kuchnie gazowe z piekarnikiem gazowym dostępne na Okazje.info!