Czas ugotować obiad – wybierz kuchnię BEKO CSG 52020 FX

0

Wybór kuchenki to tak naprawdę decyzja na długie lata. Nie jest to kwestia, która możemy szybko odwołać, czy wymienić urządzenie po kilku użyciach. Nie dość, że taki sprzęt sporo kosztuje, to jeszcze jest przez nas często eksploatowany. Dlatego dobrze wybrać model, który w sam raz sprawdzi się w naszej kuchni. Tutaj idealnym rozwiązaniem będzie kuchnia BEKO CSG 52020 FX.

Kuchenka wręcz idealna

BEKO CSG 52020 FX to bardzo zgrabna kuchenka, która świetnie pasować będzie do praktycznie każdej kuchni. Jednak przede wszystkim model ten łączy w sobie ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. Jest bardzo energooszczędny, a wszystko dlatego, że posiada klasę energetyczną A. Dzięki temu, model charakteryzuje się znacznie niższym zużyciem energii niż pozostałe sprzęty tej klasy.

Kuchnie gazowe BEKO CSG 52020 FX

Co więcej, BEKO CSG 52020 FX posiada zintegrowaną z pokrętłem zapalarkę gazową, dzięki czemu kuchenka jest zawsze gotowa do użycia. Zaletą jest także zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, co przekłada się na Twoje bezpieczeństwo podczas gotowania. Model ma zainstalowany czujnik, który rejestruje ciągłość płomienia.

Ważne parametry

BEKO CSG 52020 FX posiada wewnątrz piekarnika jedną tackę drucianą i drugą standardową. Wymiary modelu to 50 x 60 x 85 cm. Na płycie znajdują się 4 pola grzewcze, a sam ruszt jest podwójny, dodatkowo emaliowany, co zapewnia łatwiejsze czyszczenie tego modelu. Zapalarka znajduje się w pokrętle, a BEKO CSG 52020 FX posiada gwarancje 24 miesiące.